В інклюзивно-ресурсному центрі ТНПУ ім.В.Гнатюка  відбулася робоча зустріч зі студентами з особливими потребами (ФОТО)

В інклюзивно-ресурсному центрі

ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбулася робоча зустріч

зі студентами з особливими потребами

"Нічого для нас без нас!" -  саме під цим гаслом 15 травня 2018 р. відбулася робоча зустріч працівників інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ ім. В. Гнатюка зі студентами з особливими потребами та тими, хто їх супроводжує у навчальному процесі.

Питання, які обговорювалися під час зустрічі, стосувалися створення умов для отримання якісної освіти студентами з інвалідності та іншими особливими потребами.

Зокрема, визначено необхідність проведення широкої інформаційної кампанії щодо інклюзії та взаємодії з людьми із інвалідністю для студентів та викладачів університету; шляхи удосконалення архітектурної доступності та середовища; отримання якісних реабілітаційних послуг; забезпечення психологічного супроводу.

Серед позитивних моментів здобуття майбутньої професії студентами з різними нозологіями відзначено наявність серверу електронних курсів, зручність використання навчальних матеріалів, розміщених на ньому, а також облаштованість пандусами корпусів університету.

На зустрічі був присутній голова студентського профкому Ярослав Обач, який поділився досвідом захисту інтересів студентів та висловив готовність співпрацювати у питаннях впровадження інклюзії в університеті.

Щиро дякуємо студентам за зустріч!

Очікуємо на ваші пропозиції та співпрацю та запрошуємо на нашу сторінку у соціальній мережі:

Керівник ІРЦ ТНПУ ім. В. Гнатюка

Зоряна Удич

Визначаємо пріоритетні напрями впровадження інклюзії в університеті

Дякуємо студентам за результативний діалог.
Дякуємо студентам за результативний діалог!

Література про інклюзивну освіту у читальному залі університетської бібліотеки
Література про інклюзивну освіту у читальному залі університетської наукової бібліотеки