В пам'ять жертам Другої світової війни на історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка провели круглий стіл на тему "Молотків.1943" (ФОТО)

В пам'ять жертам Другої світової війни

на історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка

провели круглий стіл на тему "Молотків.1943"

В рамках  вшанування жертв Другої світової війни студенти третього курсу історичного факультету провели круглий стіл на тему "Молотків.1943".

29 квітня 1943 року нацистські окупанти спалити село Молотків Лановецькогл району Тернопільської області (залишили лиш церкву та 5 хат) та вбили і закатували 617 жителів села.

Тож студенти третього курсу спільно з магістрами зібрали цікавий матеріал про трагедію на Тернопільщині. На круглому столі спільно обговорили можливі  причини жорстокого поводження нацистських окупантів з місцевим населенням, свідчення тих, хто вижив, міжетнічні стосунки у час світової розрухи, особливості формування Української повстанської армії  у різних регіонах та багато інших елементів Другої світової війни.

Захід відбувся під науковим  керівництвом доцента Старки Володимира Васильовича та за сприяння Науково-дослідного центру з досліджень проблем героїчного минулого українського народу, який функціонує при кафедрі історії України.

Ірина Драгущак

Студенти обговорюють Молотківську трагедію

Староста групи ІС-31 виголошує вступне слово
Слово має староста групи ІС-31