Факультет філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка провів звітну наукову студентську конференцію (ФОТО)

Факультет філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

провів звітну наукову студентську конференцію

14 травня на факультеті філології і журналістики пройшла звітна наукова студентська конференція. Науково-практичні конференції є важливою ланкою літературної освіти. Вони дають змогу студентам продемонструвати результати самостійно-пошукової роботи під керівництвом досвідчених викладачів, розвивати і удосконалювати уміння виступати, вести дискусії, доводити свою точку зору із питань, що розглядаються.

На високому рівні пройшло засідання секції «Методика викладання української та зарубіжної літератури» під керівництвом доцентів кафедри теорії і методики української та світової літератури Любові Іванівни Царик та Богдана Стефановича Чуловського. Виступили магістранти і студенти Люлька Марія, Мартинишин Ірина, Паночко Христина,  Підгородецька Інна із актуальними темами сучасної науково-методичної думки, зайняли призові місця.

Магістрант факультету
філології і журналістики
Люлька Марія

Керівник секції доц Царик Л.І. розпочинає засідання

Доповідає студентка групи УФ-42 Підгородецька Інна

Доцент Чуловський Б.С. під час зідання секції.
Доцент Чуловський Б.С. під час зідання секції

Учасники конфернції слухають доповідь магістрантки Люльки Марії