ТНПУ ім.В.Гнатюка здобув дві перемоги у конкурсі Всеукраїнського фестивалю інновацій. Вітаємо!  (ФОТО)

ТНПУ ім.В.Гнатюка здобув дві перемоги

у конкурсі

Всеукраїнського фестивалю інновацій

В і т а є м о !

Вчора в столиці проходив Всеукраїнський фестиваль інновацій. У конкурсі брали участь 240 проектів!

З радістю повідомляємо, що проект розробників з ТНПУ ім.В.Гнатюка "Генератори-утилізатори твердих побутових відходів" НДЦ "Енергетичних технологій" інженерно-педагогічного факультету вийшов у півфіналу в групі економічних проектів, тобто в 15 найкращих!

Проект "Друге життя замків Тернопілля" Stem Центру фізико-математичного факультету став фіналістом конкурсу в групі соціальних проектів, розробка фізматівців - серед десяти найкращих.

Також  журі конкурсу визнало проект "Друге життя замків Тернопілля"  переможцями у номінації "Приз глядацьких симпатій" - і це завдяки палкій підтримці наших вболівальників.

Щиро вдячні всім за підтримку! - звернувся до колективу ректора ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Богдан Богданович Буяк. - Ми вкотре довели, що тільки разом ми можемо долати всі вершини!

Вручення відзнак

фестиваль інновацій  фестиваль інновацій1
ТНПУ ім.В.Гнатюка - найкращий!

innovation.festival
ТНПУ ім.В.Гнатюка на Іnnovation.festival

з командою проекту "Друге життя замків Тернопілля"
Це перше селфі ректора ТНПУ ім.В.Гнатюка, і воно з командою проекту "Друге життя замків Тернопілля"