В рамках Днів науки на факультеті філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася студентська наукова конференція (ФОТО)

В рамках Днів науки
на факультеті філології і журналістики
ТНПУ ім.В.Гнатюка
відбулася студентська наукова конференція

14 травня цього року в рамках Днів науки на факультеті філології і журналістики відбулася студентська наукова конференція.

Під керівництвом викладачів усіх кафедр факультету працювали секції.

Одна з них – «Актуальні проблеми лексикології та граматики сучасної української мови». Головувала канд. філол. наук, доцент кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Ірина Михайлівна Бабій.

У роботі секції взяли участь студенти і магістранти, які виступили з актуальними питаннями сучасної лінгвістичної науки. Так, під керівництвом док. філол. наук,  проф. Вільчинскої Тетяни Пилипівни, канд. філол. наук, доц. Бабій Ірини Михайлівни, канд. філол. наук, доц.Свистун Ніни Олександрівни студенти підготували ґрунтовні і цікаві доповіді з концептології, когнітивної лінгвістики, лексики, фразеології, дериватології, синтаксису.

Слухачами засідання секції стали студенти групи УФ-11, які вперше побували на студентській науковій конференції в рамках Днів науки, а також студенти-іноземці Роджеріо Мелло з Бразилії і Джессі Бітрус з Нігерії.

Варто зазначити, що кращі доповіді відбирали студенти-глядачі за такими критеріями: наукова новизна дослідження, достовірність фактів, уміння доповідача зацікавити аудиторію, відповідати на запитання викладачів і студентів тощо.

За підсумками роботи секції призові місця одержали магістранти. І місце – Савчук Юлія, друге місце – Серкіз Наталія, третє місце розділили Триюда Лілія і Боднар Анастасія.

Кандидат філологічних наук,
доцент кафедри загального мовознавства і слов'янських мов
Н.О.Свистун

Вступне слово декана факультету філології і журналістики, доктора філол. наук, проф. Т.П.Вільчинської