Факультет педагогіки і психології  – online! (ФОТО) (ВІДЕО)

Факультет педагогікиі психології  – online!!!

Як завжди весело, феєрично, яскраво та незабутньо відсвяткував свій День народження найкращий факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка – факультет педагогіки і психології.

Цьогоріч він справді був у тренді, бо тематикою свята стали соціальні мережі. Ця популярна та сучасна для всіх студентів і викладачів тема стала провідною для всіх виступів і жартів, адже торкалася безпосередньо кожного. Факультет дружно і урочисто розвіртуалився і святковою колоною пройшов до головного корпусу університету.

Святкова хода

Свято на сцені актової зали відбувалося у форматі «блогу», який вів декан факультету – Чайка Володимир Мирославович разом із своїми заступниками – Писарчук Оксаною Тарасівною та Чайковською Ганною Богданівною.

Святковий настрій з нами розділив і ректор нашого університету – професор Буяк Богдан Богданович, який нагородив грамотами викладачів та студентів факультету.

Ректор університету та ведучі свята

Розважали глядачів яскравими, запальними танцями та гумористичними сценками, виступала команда КВН «Вже вміємо»), яка створила розкуту атмосферу дотепними жартами, піснями та мініатюрами.

Також глядачі мали змогу переглянути ТОП-10 викладачів у різних номінаціх: найбільша кількість друзів, найшвидша зміна образів у інстаграм, найтаємничіший користувач тощо.

Переповнений зал щасливих глядачів

Підтримуючи традицію співпраці з ТЗОШ №16, неймовірні першокласниці під керівництвом Л.І.Роговської подарували усім позитивні емоції своїм танцем.

А згодом автентичний балет «Лебедине озеро» представили
стали наші найкращі, найталоновитіші, найкреативніші викладачі! Їх виступ перевершив усі очікування і став кульмінацією свята!

Виступ Диких лебедів Лебединого озера.
Виступ"Диких лебедів "

Неймовірна пара чорних лебедів – Писарчук Оксана Тарасівна та Юрків Мирослав Михайлович із своїми білими лебідками підкорили спочатку захоплених глядачів, присутніх в залі, а потім і всю мережу Інтернет! Вони подарували гостям шквал емоцій та море позитиву від оригінальних сценічних образів.

Родзинкою свята став спеціально запрошений гість – Володимир Винник, роль якого виконував декан, вразив зал своєю неперевершеною харизмою, чудовою акторською грою та суперовою піснею.

На завершення свята усі учасники дійства у фінальній пісні пообіцяли менше проводити часу у соціальних мережах та більше часу приділити живому спілкуванню!

Ми дуже вдячні нашим найкращим викладачам за безмежну підтримку, ініціативність та бажання працювати із студентами не лише на заняттях, а й у поза навчальний період! Дивлячись на вас, ми черпаємо енергію та прагнемо відповідати вашому рівню! Ви – наші кумири, залишайтеся ж такими завжди!

Учасники святкового концерту

Також дякуємо усім, хто долучився до організації неймовірного дійства!

Більше фото можна переглянути в альбомі День народження факультету педагогіки і психології

ФПП – найкращий!

Шумська Юлія