Факультет фізичного виховання   допоміг в організації  фізкультурно-патріотичного фестивалю  "Козацький гарт - 2018"  (ФОТО)

Факультет фізичного виховання
 допоміг в організації
фізкультурно-патріотичного фестивалю
"Козацький гарт - 2018"

Традиційно, у травні, на центральному стадіоні м.Тернопіль проходить обласний фінал Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт». На урочисте відкриття змагань завітали керівники обласної освіти, Тернопільського обласного відділення НОК України, відділу у справах молоді і спорту, представники громадських та спортивних організацій.

Ідеологічною, культурологічною та духовною основою змагань виступала Олімпійська ідея, а самі змагання проводились з нагоди відзначення 180-ї річниці з дня народження одного з фундаторів олімпійського руху сучасності Олексія Дмитровича Бутовського.

Суддівство змагань забезпечували студенти та викладачі (Андрій Огнистий, Валерій Єднак, Роман Власюк) факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка. Майбутні педагоги нашого університету мають змогу через спортивно-масові заходи отримати практичний досвід, котрий зможуть використовувати у своїй професійній діяльності.

Доц. Огнистий А.В.

Судді-волонткри студенти факультету фізичного виховання
Судді-волонтери студенти факультету фізичного виховання

Випробування козачат.