На базі Тернопільського національного педагогічного університету  імені Володимира Гнатюка діє «Літня україномовна школа 2018» (ФОТО)

На базі Тернопільського національного

педагогічного університету
імені Володимира
Гнатюка

діє «Літня україномовна школа 2018»

15-ий рік поспіль «Літня україномовна школа» нашого університету радо приймає на навчання канадських студентів з Університету Святого Джерома та Коледжу святого Томаса Мора Саскачеванського Університету (Канада).

Упродовж травня-червня студенти з Канади разом з тюторами магістрами та аспірантами факультету педагогіки і психології вивчають українську мову , опановують елементи народної творчості, співають українських пісень, а, проживаючи в україномовних родинах,  знайомляться з нашою культурою, традиціями, звичаями. Подорожі Україною допомагають побачити красу й відчути гостинність нашого краю.

Канадські студенти-учасники Літньої україномовної школи

Студенти з Університету Святого Джерома  є також учасниками  програми «Поза межами кордонів», мета якої – допомагати людям з особливими потребами, до проекту залучено вісім країн (Нікарагуа, Перу, Україна та ін.). Ми єдиний партнер з України, й після курсу вивчення української мови студенти-канадійці упродовж літніх місяців працюватимуть волонтерами у Петриківській школі-інтернаті для дітей з особливими потребами.

Також відбулась зустріч професора департаменту антропології, координатора Українознавчих студій Саскачеванського університету Наталі Ханенко-Фрізен та директора Україномовної літньої школи Олени Гузар з ректором університету Богданом Буяком.

Богдан Буяк, Наталі Ханенко-Фрізен, Олена Гузар
Богдан Буяк, Наталя Ханенко-Фрізен, Олена Гузар

Наталі Хіненко-Фрізен, професор департаменту антропології, координатор Українознавчих студій Саскачеванського університету
Після зустрічі