Науково-дослідному центру енергоефективних технологій ТНПУ ім.В.Гнатюка бути!

Науково-дослідному центру

енергоефективних технологій

ТНПУ ім.В.Гнатюка  бути!

Законом України «Про енергетичну ефективність будівель» (набув чинності 23.07.2017 р.) визначено правові, соціально-економічні та організаційні засади діяльності у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель і спрямований на зменшення споживання енергії. Даний закон передбачає запровадження обов’язкової сертифікації енергоефективності будівель державної власності.

На підставі рішення вченої ради університету (протокол № 9, від 27.02.2018 року), наказу  ректора університету (№ 74 від 28.02.2018 року) у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка створено науково-дослідний центр енергоефективних технологій.

Вперше в нашому регіоні працівники кафедри машинознавства і транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка протягом березня-квітня 2018 року пройшли курс навчання в інституті адміністрування та післядипломної освіти НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю «Енергетичний менеджмент».

Вітаємо представників інженерно-педагогічного факультету

професора, кандидата технічних наук,  доктора педагогічних наук Р.М.Горбатюка,

доцента, кандидата технічних наук М.І.Рутила,

старшого наукового співробітника, кандидата технічних наук Р.І.Загороднього,

асистента, кандидата технічних наук Н.В.Бурегу,

завідувача лабораторією В.Т.Балябаса,

з успішним захистом випускних робіт з енергетичного аудиту і отриманням дипломів!

Працівники кафедри машинознавства і транспорту ТНПУ ім.В.Гнатюка пройшли курс навчання в інституті адміністрування
Працівники кафедри машинознавства і транспорту
 інженерно-педагогічного факультету