Перемога факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка у конкурсі проектів у рамках здійснення Українсько-польських обмінів молоддю
Перемога факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка у конкурсі проектів у рамках здійснення Українсько-польських обмінів молоддю

Під час VI засідання Українсько-Польської Ради обміну молоддю 11 травня 2018 року у м. Сопот (Республіка Польща)  було визначено переможців конкурсу заявок у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю і проект «Україна – Польща: міжкультурний діалог у контексті професійного розвитку молоді» запропонований професорсько-викладацьким складом факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка отримав підтримку.

Отримання проекту стало можливим завдяки співпраці Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка з Академією ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща).

З 24 вересня по 28 вересня 2018 року викладачі та студенти факультету іноземних мов будуть мати можливість ознайомитись з Вищою лінгвістичною школою у місті Ченстохова, особливостями освіти у Польщі.