Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка відсвяткував чверть століття (ФОТО)

Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

відсвяткував чверть століття

22 травня 2018 факультет мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету  ім.В.Гнатюка святкував свій 25-й день народження.

Святкову атмосферу перед головним корпусом ТНПУ ім.В.Гнатюка створювали студенти трьох кафедр факультету:

- студенти кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва грали різноманітні запальні українські та зарубіжні музичні композиції;

- студенти кафедри театрального мистецтва у старовинних образах дарували позитивний настрій усім студентам і викладачам ТНПУ ім.В.Гнатюка;

- студенти кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання провели пленер та зображували на своїх картинах учасників святкового дійства. Для проведення дня факультету було обрано квітковий  dress code.

В актовій залі університету відбувся ювілейний концерт факультету мистецтв «Мистецькі барви 25-ї весни», у якому взяли участь найкращі виконавці та колективи нашого факультету.  Також до нас на свято завітало багато гостей із інших мистецьких навчальних закладів, зокрема з Тернопільського обласного державного музичного училища ім.С.Крушельницької, Теребовлянського вищого училища культури та Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.О.Барвінського, які подарували вітальні концертні номери за участю своїх викладачів та студентів. Із вітальними словами виступали –  ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Буяк Б.Б. та декани інших факультетів.

У концертній програмі приймало участь багато випускників нашого факультету, зокрема Анжела  Доскч та Народна хорова капела «Зоринка», Атаманчук Лариса та зразковий ансамбль бандуристів «Диво струни» та Уляна Перхалюк.

З нагоди 25-річчя було нагороджено грамотами найкращих викладачів та студентів факультету мистецтв.

Більше фото див.в альбомі Олега Нищоти та в альбомі на сторінці факультету

Голова профбюро факультету мистецтв
Уляна Шерстій

Ювілейний пролог читають Марина Бойко, Катерина Панасюк, Ілона Данилюк

Вітальне слово декана факультету мистецтв Зіновія Стельмащука
Вітальне слово декана факультету мистецтв Зіновія Миколайовича Стельмащука

Випускник факультету мистецтв, нині завідувач музично-педагогічного відділення Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського Федір Щур говорить вітальне слово

Учасники ювілейного концерту

Хорова капела факультету мистецтв. Художній керівник - Анатолій Ороновський.
Хорова капела факультету мистецтв. Художній керівник - Анатолій Ороновський