Участь студентів-перекладачів  факультету іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка  у волонтерському проекті  „Переклад он-лайн курсів” (ФОТО)

Участь студентів-перекладачів
факультету іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка
у волонтерському проекті

„Переклад он-лайн курсів”

Наприкінці лютого вдруге стартував проект „Переклад он-лайн курсів”, ініціатором якого виступив благодійний фонд MagneticOne.Оrg. Активну участь у проекті взяли студенти кафедри теорії і практики перекладу факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка. Всього над перекладом працювало 14 студентів-волонтерів 1-3 курсів, які переклали понад 90 відео-роликів. Тематика відео була надзвичайно цікавою та різноманітною  від садівництва до астрономії.

Основна мета цього проекту полягає в тому, щоб зробити доступними такі навчальні відеоуроки для українських школярів, студентів та всіх, хто хоче розширити свій кругозір, збагатитися додатковими знаннями у певній сфері та поглибити свої знання з англійської мови.

За відгуками студентів-волонтерів, їм надзвичайно сподобалося працювати над таким завданням, оскільки, перекладаючи ці відео-ролики, вони дізналися чимало нового і цікавого, а також вдосконалили свої професійні вміння і навички перекладу.

По завершенні проекту, на початку травня, усі студенти отримали цінні подарунки та подяки від благодійного фонду MagneticOne.Оrg і спонсорів цього проекту. Керівник благодійного фонду Яна Желябіна та координатор проекту Марта Синоруб на фінальній зустрічі зі студентами розповіли про роботу благодійного фонду, ознайомили з уже розробленими проектами і поділилися ідеями щодо проектів, які планують втілити у життя, а також наголосили на тому, що будь-хто може долучитися до волонтерської роботи і внести свою лепту в розвиток та популяризацію інноваційної освіти в Україні.

Колектив кафедри теорії і практики перекладу щиро вдячний усім студентам-волонтерам, які доклали чимало зусиль для того, щоб популяризувати цей контент серед українців, спонсорам та особливо благодійному фонду MagneticOne.Оrg за надану можливість взяти участь у такому проекті. Сподіваємося на подальшу співпрацю в реалізації інших задумів.

Кандидат філологічних наук,

завідувач кафедри теорії і практики перекладу

ТНПУ ім. В. Гнатюка
Тетяна Олегівна Цепенюк