Конкурс на отримання стипендії на навчання   в Вищій педагогічній школі Каринтії (Австрія)   в рамках програми Erasmus+

Конкурс на отримання стипендії на навчання

в Вищій педагогічній школі Каринтії (Австрія)

в рамках програми Erasm
us+

Тернопільський національний педагогічнийуніверситет імені Володимира Гнатюка є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» із Вищою педагогічною школою Каринтії (м. Клягенфурт, Австрія), який фінансується Європейською Комісією.

Оголошується конкурс на отримання 1 стипендії на навчання у 1 семестрі 2018/2019 н.р.

Ідеальний кандидат/кандидатка:

• є студенткою/студентом ТНПУ ім.В.Гнатюка не першого курсу та не випускного семестру

• навчається на вчительській спеціальності

• має високий середній бал успішності

• володіє англійською мовою на рівні не нижче B2

• має сильну мотивацію потягом семестру навчатись в іншомовному багатокультурному середовищі.

Для участі в конкурсі кандидатам потрібно підготувати наступні документи:

• Мотиваційний лист англійською мовою.
     Чому я хочу навчатись протягом семестру у Вищій педагогічній школі Каринтії?

• Виписка з деканату із зазначеним середнім балом, переліком дисциплін, які вже вивчав в ТНПУ, завірена підписом декана

• Підтвердження рівня володіння англійською мовою (мін. B2).
    У випадку відсутності офіційного сертифікату (
    TOEFL, IELTS),  можна подаватизавірене підписом викладача англійської підтвердження: https://europass.cedefop.europa.eu/documents/european-skills-passport/language-passport

• Скановану першу сторінку закордонного паспорту

Вищеперелічені документи (з заголовком листа Erasmus+Austria_Прізвище), потрібно надіслати на адресу fro@tnpu.edu.ua до 15 год 30 травня 2018 року