Драйвові “25” на факультеті іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка! (ФОТО)

Драйвові “25” на факультеті іноземних мов

ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Цьогоріч факультету іноземних мов виповнюється 25 років. Заходи та урочистості відбуватимуться на факультеті цілий тиждень — з 29 травня по 2 червня. Але святкування цієї знаменної події розпочалося ще 16 травня з яскравих театральних перфомансів студентів 3 та 4 курсів, організованих кафедрою англійської філології та методики навчання англійської мови.

Виступи були поділені на два тематичні сети: “Викладачі очима студентів” (4 курс) та “ТВ-програми з участю студентів-філологів” (3 курс).

Ось, як про це говорять самі студенти-четвертокурсики: “Цими виступами ми хотіли показати, що життя в університеті зосереджене не лише на навчанні, але й розмаїте цікавими пригодами та подорожами. Ідея відпустки на Балі зайвий раз підтверджує, що коли йдеться про іспити – студентська фантазія не має меж, ну і звичайно те, що ми надзвичайно цінуємо працю наших викладачів та використаємо будь-яку можливість аби підняти їм настрій".

"
Студентські будні наповнені різноманітними проектами, підготовкою до іспитів, виконанням домашніх завдань, але ж тут ніяк не обійтись без дружніх посмішок, жартів та веселих історій. Саме цей бік життя в університеті ми намагалися передати у своєму виступі. Атмосфера, що панувала на репетиціях та під час виступу, додала кожному з нас більшої впевненості, адже серед нас була підтримка, злагодженість, а що найголовніше - ми отримали задоволення від процесу, не лише результату. Ми хотіли показати, як багато праці та зусиль вкладають у розвиток студентів наші викладачі та певною мірою відчути себе на їх місці, аби зрозуміти, що це не так вже й легко нести усім безцінне світло знань".

Ще одним чудовим виступом була "Ліга сміху ТНПУ" від групи ФА-33. За словами студентів, вони хотіли добряче повеселити публіку. І, як на мене, їм це вдалося. За задумкою групи у розважальній програмі брали участь 4 команди, 3 з яких виступали на сцені, а 4-та презентувала відео з причини запізнення на шоу. Тож сміх у залі підтримували такі команди як "ВІП ТНПУ" (ориг. "ВІП Тернопіль"), "КаВшанська Людмила Степанівна" (ориг. "Загорецька Людмила Степанівна") та "Вічно молоді, вічно філологи" (приурочено випускникам, які закінчили університет 20 років тому). На сцені звучали жарти, пісні, вірші, кумедні інтерпретації фільмів, а також головні вимоги студентів "Нам потрібні канікули, халява...ну і трохи хлопців на факультеті".

Усі студенти потрудилися на славу й були винагороджені за це бурхливими оваціями.

А ми запрошуємо вас на святкування 25-річчя факультету іноземних мов разом з нами!
До вашої увагим повна  п
рограма святкування.

Більше фото дивіться в альбомі.

план заходів.

Кандидат філологічних наук,
доцент  Ярема О.Б.

Емоції залу зашкалюють