Інклюзивно-ресурсний центр ТНПУ ім.В.Гнатюка провів для працівників обласного краєзнавчого музею лекторій «Інклюзія в музеї» (ФОТО)

Інклюзивно-ресурсний центр
ТНПУ ім.В.Гнатюка
провів для працівників обласного
краєзнавчого музею лекторій
«Інклюзія в музеї»

Напередодні Дня захисту дітей представники інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ ім. В. Гнатюка у рамках підписаної угоди про співпрацю провели для працівників обласного краєзнавчого музею лекторій на тему «Інклюзія в музеї».

Учасників привітали ректор університету Буяк Богдан Богданович та директор музею Костюк Степан Володимирович. Вони поділилися досвідом впровадження ідей інклюзії, підтвердили готовність співпрацювати у майбутніх проектах.

Директор музею та ректор університету привітали учасників лекторію і побажали учасникам успіху у подальших спільних заходах

Працівники музею ділилися досвідом проведення заходів для дітей з інвалідіністю

Підняті питання під час лекторію стосувалися як філософії інклюзії, суспільних стереотипів щодо осіб з інвалідністю, так і особливостей етикету взаємодії із ними, надання допомоги, організації спільних заходів для дітей та молоді з інвалідністю й типовим розвитком, вивчили мовою жестів декілька найбільш вживаних висловів у спілкуванні.

Представники ІРЦ ТНПУ засвідчили відкритість та готовність до співпраці у питаннях впровадження інклюзії у всіх сферах життєдіяльності громади.

Запрошуємо студентів та викладачів 1 червня 2018 р. приєднатися до спільного заходу ІРЦ ТНПУ ім. В. Гнатюка, обласного краєзнавчого музею та Національної скаутської організації Пласт, Благодійної організації «Право на шанс» метою якого є створення умов для ефективної взаємодії дітей та молоді не зважаючи на їхні можливості.

Детальна інформація у постері нижче.

Методист ІРЦ ТНПУ ім. В. Гнатюка
І.М. Шульга

Запрошуємо до участі у заході