Викладачі і студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка  взяли активну участь у Наукових Пікніках (ФОТО)

Викладачі і студенти

хіміко-біологічного факультету
ТНПУ ім.В.Гнатюка

взяли активну участь
у Наукових Пікніках

27 травня на Театральному майдані міста відбулися 6-ті Наукові Пікніки. Хіміко-біологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка представляли студенти, магістранти і викладачі.

Студенти біологи представили колекцію водних і навколоводних комах, розповіли про використання равликів ахатинів в косметології та мухи дрозофіли в генетичних дослідженнях, демонстрували активність каталази в листках елодеї, а також простий спосіб визначення вмісту нітратів в овочах і фруктах.

Магістри лабораторії екології та біотехнології ознайомили присутніх з особливостями вирощування органів рослин та рослин in vitro для отримання цінної сировини рідкісних лікарських рослин, а науковці лабораторії екобіотехнологій і здоров’я людини розповіли про можливості біотехнологічного вирощування хлорели з метою отримання біологічно активних добавок у фіторемедіаційних процесах.

Студенти хіміки разом з викладачами підготували і провели дивовижні хімічні досліди: малюнки на молоці, штучний шовк, зубна паста для слона, сріблення монет, хімічний світлофор.

Цікаво було всім – дорослим, школярам і малюкам!

Доц. кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін

Чень І.Б.

Відвідувачі уважно розглядають мухи дрозофіли

доц. Тулайдан Г.М. готує реактиви для виготовлення штучного шовку
Доц.Тулайдан Г.М. готує реактиви для виготовлення штучного шовку

Магістранти готові розповісти про можливості культивування рідкісних лікарських рослин in vitro

студентка Гродська Діана визначає вміст нітратів у полуниці.

Студентка Гродська Діана визначає вміст нітратів у полуниці