ЗМІ про нас. Сьогодні 25-річчя відзначає один із найкозирніших факультетів Тернополя ЗМІ про нас. Сьогодні 25-річчя відзначає один із найкозирніших факультетів Тернополя

Сьогодні 25-річний ювілей відзначає один із найкозирніших факультетів Тернопільського національного педагогічного університету – історичний.

Стверджувати про, якщо не унікальність, то, принаймні, про особливість цього навчального підрозділу, нам дозволяє той факт, що його студентами було чимало чільних діячів Тернопільщини.

У їх числі – голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, ректор ТНПУ Богдан Буяк, віце-губернатор Тернопільщини Юрій Юрик, заступник голови обласної ради Любомир Крупа, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Бабійчук, екс-голова обласної ради, а нині – керівник обласного управління Держпродспоживслужби Василь Хомінець.

Випускниками історичного факультету є й директор регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників державних органів влади Володимир Ткач, начальник служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації Ростислав Дрозд, начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей ОДА Ігор Кульчицький, директор обласного державного архіву Федір Полянський.

Зрештою колись студентом історичного факультету був і його теперішній декан Володимир Місько.

А ще – десятки науковців та сотні вчителів.

То ж, мабуть, небезпідставно гаслом сьогоднішньої урочистої академії, яка розпочнеться о 13 годині в актовій залі ТНПУ, є слова «Виховуємо еліту України.