Команда ТНПУ ім.В.Гнатюка на «Фіналі чотирьох» XVII чемпіонату України з футболу (ФОТО)

Команда ТНПУ ім.В.Гнатюка

на «Фіналі чотирьох»

XVII чемпіонату України з футболу

30 і 31 травня команда ТНПУ ім.В.Гнатюка брала участь у «Фіналі чотирьох» XVII чемпіонату України з футболу серед команд закладів вищої освіти, що проходив в Києві.

Організатори турніру – Всеукраїнська футбольна асоціація студентів та Федерація футболу України за підтримки Міністерства освіти і науки України. У програмі «Фіналу чотирьох» чотири поєдинки – півфінальні матчі, гра за третє місце та фінал.

Учасники вирішальної стадії змагань:

– СК «КНТЕУ-Меркурій» (команда представляє Київський національний торговельно-економічний університет). СК «КНТЕУ-Меркурій» – дворазовий чемпіон України серед студентів (2014, 2015). У Студентській лізі України грає з 2006 року.

– ФК «Тернопіль-Педуніверситет» (команда представляє Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка). ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – дворазовий чемпіон України серед студентів (2016, 2017). У Студентській лізі України грає з 2006 року.

– ФК «Кременець-Академія» (команда представляє Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію ім. Т. Шевченка). ФК «Кременець-Академія» – чемпіон України серед студентів 2013 року. У Студентській лізі України грає з 2008 року.

– ЛДУФК (команда представляє Львівський державний університет фізичної культури). ЛДУФК – у Студентській лізі України грає з 2015 року.

Сьогодні з рахунком 4:2 команда ТНПУ ім.В.Гнатюка виборола ІІІ місце!

Вітаємо!

Більше фото можна переглянути в
альбомі

початок