Магістранти-психологи ТНПУ ім.В.Гнатюка презентували свій електронний посібник «Психологія маніпулювання в рекламі» (ФОТО)

Магістранти-психологи ТНПУ ім.В.Гнатюка

презентували свій електронний посібник

«Психологія маніпулювання в рекламі»

Уже другий рік поспіль магістранти спеціальності «Психологія» під керівництвом доцента кафедри практичної психології Зоряни Михайлівни Адамської мають можливість нестандартно вивчати курс «Психологія маніпулювання».  Цьогоріч студенти-магістранти ІІ курсу презентували свій проект, над яким працювали в рамках навчальної дисципліни  протягом трьох місяців. Зокрема, студенти та викладачі кафедри практичної психології мали можливість ознайомитися зі створеним магістрантами електронним посібником «Психологія маніпулювання в рекламі». До створення платформи для сайту долучився колишній випускник кафедри, а нині кандидат психологічних наук – Павло Блозва.

Вступне слово від куратора проекту, доцента кафедри практичної психології Адамської З.М
Всутпне слово від куратора проекту, доцента кафедри практичної психології Адамської З.М.

Завідувач кафедри практичної психології, проф. Радчук Г.К. високо оцінила презентацію проекту магістрантів

Технічна підтримка надана колишнім випускником кафедри Павлом Блозвою

Презентований web-сайт буде цікавим для усіх тих, хто прагне зрозуміти психологічні основи, причини та джерела маніпулювання; кому цікаво визначити особистість маніпулятора та категорії маніпульованих; хто хоче більше дізнатися про психологічні особливості інформаційного маніпулювання масовою свідомістю.

Цікавість у присутніх викликав розділ, присвячений розгляду психологічних особливостей реклами, маніпулятивних прийомів та технологій, що застосовуються в рекламі. Окрім того, користувачі сайту мають можливість продіагностувати власні особистісні якості, що визначають їх схильність до маніпулювання; підібрати вправи для саморозвитку якостей, необхідних для розпізнавання та протидії маніпулятивним впливам; одержати практичні рекомендації щодо захисту від маніпуляцій.

Корисним може стати глосарій – короткий термінологічний словник,  а також категорія «Література», яка має посилання на відповідні джерела і дасть можливість самостійно здобувати необхідні знання про психологію маніпулювання.

Запрошуємо усіх, хто цікавиться психологією маніпулювання, хто хоче навчитися розпізнавати та протидіяти маніпулятивним впливами, а також, хто прагне до більш ефективних міжособистісних стосунків, відвідати новостворений сайт – електронний посібник «Психологія маніпулювання в рекламі» за адресою: http://www.psy-artifice.xyz

Доцент кафедри практичної психології
Адамська З.М.