Навчальна екскурсія студентів-екологів  ТНПУ ім.В.Гнатюка в компанії «Агропродсеріс» (ФОТО)

Навчальна екскурсія студентів-екологів

ТНПУ ім.В.Гнатюка

в компанії «Агропродсеріс»

В рамках навчальної комплексної ландшафтно-екологічної практики студенти 3 курсу спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» відвідали компанію «Агропродсервіс».

Менеджер компанії провів пізнавальну екскурсію ключовими об’єктами підприємства у селах Настасів та Острів Тернопільського району. Аграрний лідер України, компанія «Агропродсервіс» славиться своєю продукцією як в Україні, так і далеко за її межами. Замкнутий цикл виробництва, від сировини до готового продукту, дає можливість підприємству повноцінного реалізовувати свій потенціал та впроваджувати сучасні технології.

Під час екскурсії студенти відвідали найбільший у західній Україні склад зерна, ознайомились із роботою насіннєвого заводу, соєпереробного цеху та екологічною лабораторією визначення якості сільськогосподарської продукції. Цікавими об’єктами також були елеватори, сади підприємства, сучасна с/г техніка та центральний офіс, де все відповідає Європейським нормам.

Студенти мали можливість ставити питання, цікавитися актуальною для них інформацією та перспективами працевлаштування.  В ході екскурсії керівником практики було проведено попередні домовленості про укладання договору для співпраці кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін ТНПУ ім.В.Гнатюка і компанії «Агропродсервіс», в рамках якого студенти спеціальності «Екологія» зможуть проходити виробничу практику на цьому підприємстві.

Студенти та керівники практики висловлюють щиру подяку керівництву компанії «Агропродсервіс» за цікаву і пізнавальну екскурсію, та сподіваються на подальшу співпрацю.

Доц. Стецько Н.П.

аспір. Кузик І.Р.

Початок ескурсії.

Початок ескурсії