Студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка преміював Фонд ім.В.Кузя (Канада) (ФОТО)

Студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка

преміював Фонд ім.В.Кузя (Канада)

За доброю традицією вже 10 років поспіль студенти нашого університету стають лауреатами премії ім.В.Кузя. От і сьогодні, 4 червня 2018 року, у ТНПУ ім.В.Гнатюка завітали гості з м.Торонто – співголова фонду, племінниця Володимира Кузя Віра Маланчій з благородною місією – відзначення сертифікатами та грошовими преміями найкращих студентів нашого вишу.

Фонд імені Володимира Кузя надає фінансову підтримку талановитим студентам в Україні вже 19 років. Сам Володимир Кузь — уродженець Тернопільщини, громадський та спортивний діяч української діаспори Канади. Свої гроші він заповів на суспільні потреби української молоді, а саме на підтримку студентів, які є активними у громадському житті, пропагують спорт та здоровий спосіб життя, підтримують соціальні ініціативи та волонтерство.

На урочистому засіданні начальник відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка, доцент Брославський В.Л. привітав гостей та студентський актив, побажав всім завжди йти до поставлених цілей, працювати над собою та долучати інших до цікавих ідей, а гостям подякував за почесний візит та наголосив, що «Володимир Кузь є  прикладом того, як потрібно любити свій народ».

За рішенням Комісії з призначення премій ТНПУ ім.В.Гнатюка, стипендіатами Фонду імені Володимира Кузя цьогоріч стали:

Безпалько Богдан, студент  4 курсу історичного факультету, волонтер соціального проекту "Петиція до Тернопільської обласної ради Про преміювання учнів та вчителів шкіл за результатами ЗНО";

Хома Олександр, студент 4 курсу факультету фізичного виховання, кандидат у майстри спорту зі стрибків у висоту, співорганізатор та керівник "Школи волонтера";

Улановський Юрій, магістрант інженерно-педагогічного факультету, волонтер соціального проекту "Петиція до Тернопільської обласної ради Про преміювання учнів та вчителів шкіл за результатами ЗНО";

Юрів Анастасія, студентка 2 курсу факультету іноземних мов, волонтер, активний учасник соціального проекту щодо підготовки англомовних матеріалів про Україну;

Мізик Микола, студент 3 курсу географічного факультету, активний учасник студентського самоврядування.

Колектив університету вітає лауреатів премії Фонду імені Володимира Кузя! Бажаємо надалі ще більше успіхів та визнань, подоланих вершин та здійснених мрій!

Більше фото можна переглянути  в альбомі

Методист відділу і справах молоді
ТНПУ ім.В.Гнатюка
Раківська Надія Василівна