Студенти-екологи географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка  провели акцію по очищенню кременецьких каменоломень (ФОТО)

Студенти-екологи географічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка  провели акцію

по очищенню кременецьких каменоломень

У рамках польової практики з біології, студенти групи Е-12 географічного факультету провели екологічну акцію на допомогу національному природному парку «Кременецькі гори» по очищенню каменоломень.

Під час виконання завдання на освітньо-екологічнй стежці НПП Кременецькі гори

Біля кременецьких каменоломень.
Біля кременецьких каменоломень

Це був цікавий досвід, оскільки прибирати довелося при відсутності світла та за допомогою ліхтарів. Загалом, при проходженні практики юні екологи ознайомилися з роботою парку, еколого-освітньою пізнавальною стежкою, також побували на г. Дівочі скелі, біля джерела "Корита" та у кременецьких каменоломнях, відвідали Кременецький ботанічний сад.

На території Кременецького ботанічного саду

Ще одним об'єктом даної практики був природного заповідник «Медобори». Екологи побували в музеї природи, в околицях с.Вікно та на екологічній стежці "До Пущі відлюдника".

В музеї природи.
В музеї природи

На екологічній стежці До Пущі відлюдника
На екологічній стежці до Пущі відлюдника

Загалом, практика була пізнавальним та корисним елементом й допомогла краще засвоїти та використати раніше отримані знання з курсу «Біологія».

Доцент кафедри геоекології
та методики викладання екологічних дисциплін
Лісова Н.О.