Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка провів творчу зустріч зі студентами Тернопільського музичного училища ім.С.Крушельницької

Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка
 провів творчу зустріч зі студентами
Тернопільського музичного училища
 ім.С.Крушельницької

5 червня на факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася творча презентація випускної програми студентів Тернопільського музичного училища ім. С.Крушельницької класу викладача Теленко Габріели Габорівни.

У концертній програмі прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів. Так, студентка ІV курсу Лосердюк Вероніка майстерно виконала Прелюдію і фугу фа-мінор з ІІ тому ДТК Й.С.Баха, сонату В.А.Моцарта №5 соль-мажор, першу частину та прелюдію №2 фа-дієз мажор В.Барвінського, а Заблоцька Вікторія – Прелюдію і фугу до-мінор з ІІ тому ДТК Й.С.Баха, сонату №13 сі бемоль мажор, першу частину В.А.Моцарта та Концертний етюд ля-бемоль мажор Б.Годара.

Випускниці є студентками фортепіанного відділу, а після закінчення музичного училища мають намір далі продовжувати навчання у нашому університеті на факультеті мистецтв.

Кандидат педагогічних наук, доцент Проців Лілія Йосипівна подякувала за прекрасний концерт і побажала піаністкам та їх викладачеві подальших успіхів на творчій мистецькій ниві.

Канд. пед. наук,
 доцент Довгань О.З