Мавка і Лукаш у Тернополі: запрошуємо на урочисте відкриття унікальної скульптури
Мавка і Лукаш у Тернополі:
запрошуємо на урочисте відкриття унікальної скульптури

11 червня 2018 року відбудеться захист дипломних робіт студентів факультету мистецтв, зокрема скульптурної композиції «Лісова пісня», виконаної студентами спеціальності «Дизайн» ТНПУ ім. В. Гнатюка Павлом Гаврасом та Христиною Конь за мотивами однойменної драми-феєрії Лесі Українки, наукові керівники: заслужений художник України, доцент Вільгушинський Р.К. та кандидат мистецтвознавства, доцент Маркович М.Й.

Бажаємо студентам успішно захистити свої творчі проекти, здобути відмінні оцінки й надалі натхненно втілювати в життя цікаві ідеї!

А вже завтра, 12 червня, о 12.30 запрошуємо на урочисте відкриття скульптури «Лісова пісня», що розташована перед головним корпусом ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Будемо раді бачити студентів, працівників університету, всіх охочих тернополян та гостей міста. Не пропустіть унікальної можливості стати частинкою творчої та натхненної університетської родини, відчути колорит прадавніх українських лісів та побачити наживо Мавку і Лукаша, які стануть окрасою не лише університету, але й міста.

Наші студенти та випускники – наша гордість! Творімо історію разом!

Відділ у справах молоді

Студент ТНПУ ім. В. Гнатюка Павло Гаврас

Автори грандіозного проекту "Лісова пісня"