Оргкомітет Х Всеукраїнського фестивалю «Цвіт вишиванки» відзначив університет за підтримку

Оргкомітет Х Всеукраїнського фестивалю
 «Цвіт вишиванки» відзначив університет
за підтримку

11 червня 2018 року на черговому засіданні ректорату ТНПУ ім.В.Гнатюка представники громадськості вручили ректору університету, проф. Буяку Б.Б. подяку за сприяння у проведенні Х Всеукраїнського фестивалю національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки».

Нагадуємо, що 12-13 травня в Тернополі відбувся Х Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки», у рамках якого майстрині із 17-ти районів Тернопільщини презентували своє вишиття. Дійство приурочили Дню матері.

Найголовнішою подією цьогорічного фестивалю стало встановлення рекорду України «Найбільша кількість депутатів усіх рівнів у вишиванках на одній локації» в категорії «Масові заходи».

Вітаємо колектив університету з почесною відзнакою! Бажаємо всім успіхів та наснаги до нових звершень!