Науково-практичний семінар кафедри практичної психології ТНПУ ім.В.Гнатюка та практичних психологів міста (ФОТО)

Науково-практичний семінар

кафедри практичної психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка

та практичних психологів міста

У теплій, дружній атмосфері пройшов семінар,  який 7 червня 2018 року організували викладачі кафедри практичної психології спільно з практичними психологами міста Тернополя.

Під час семінару

Під час семінару обговорювалися питання подальшої співпраці за такими напрямками:

- проблеми та шляхи удосконалення проходження студентами-психологами практик на базі психологічних служб м. Тернополя (зокрема, профілактичної та діагностико-корекційної);

- підготовка до проведення Міжнародної науково-практичної конференції "Психологічні виміри розвитку сучасної освіти України умовах євроінтеграції"', яка відбудеться 19-20 жовтня 2018 року з нагоди 20 - річчя кафедри практичної психології;

- діяльність Центру освітніх та психологічних інтерактивних технологій, який створений на базі кафедри у березні 2018 року.

Зі словами подяки практичним психологам виступили декан факультету педагогіки і психології професор Чайка Володимир Мирославович та заступник декана факультету педагогіки і психології доцент Чайковська Ганна Богданівна.

Завідувач кафедри практичної психології професор Галина Кіндратівна Радчук розкрила нові взаємовигідні напрямки співпраці. Особливу увагу вона звернула на можливість підвищувати свою професійну компетентність практичним психологам, педагогам та всім зацікавленим особам базі Центру освітніх та психологічних інтерактивних технологій з видачею відповідних сертифікатів по завершенню такого навчання.

Своє бачення розбудови співпраці висловила методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Галина Євгенівна Несмашна.

Під час обговорення і викладачі кафедри, і практичні психологи висловили свої побажання щодо удосконалення практичної підготовки майбутніх психологів, а також подальшої співпраці.

Учасники семінару

Кафедра практичної психології щиро вдячна нашим дорогим колегам - практичним психологам і їхньому керівнику Несмашній Галині Євгенівні за багаторічну допомогу і співпрацю. Лише разом, спільно ми можемо розвивати практичну психологію як гідну і висококваліфіковану професію!

Завідувач кафедри практичної психології

проф. Радчук Галина Кіндратівна