Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка розширює горизонти! (ФОТО)

Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

розширює горизонти!

30 травня в дружній ресторації «Мамонт» відбувся захист магістерської концертної програми студентки магістратури факультету мистецтв Ольги Фаль – закритий концерт акустичного кавер-бенду «Амігурумі» під назвою «Future». Керівник магістерської концертної програми Анатолій Ігорович Ороновський. Науковий керівник магістерської роботи кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Дмитрівна Ороновська. Вечір відбувся у форматі квартирника у теплій атмосфері. Керівники проекту посприяли втіленню цього творчого задуму студентки, що, безумовно, свідчить про максимальну мистецьку реалізацію та співпрацю на факультеті мистецтв.
афіша амігурумі

Державна екзаменаційна комісія, викладачі та глядачі мали змогу насолодитись українськими та зарубіжними сучасними творами в акустичній обробці. Солістки гурту – магістрантка кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Ольга Фаль та випускниця вокального відділу Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької Тетяна Фаль виконали 12 творів таких колективів як «The hardkiss», «Скрябін», «Один в каное» та інші.

Під час концертної програми Ольга розповіла про те, що свій гурт може створити кожен, але для цього просто потрібен переломний момент. Такий момент у її житті настав шість років тому, коли ще навчаючись на першому курсі факультету мистецтв, вона познайомилась із людиною (однокурсником Юрієм Васильківим), яка відкрила їй зовсім інший світ, де люди виконують акустику. А вже сьогодні її сестричка – випускниця вокального відділу Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької Тетяна Фаль, також має намір поповнити студентські лави нашого факультету.

Новий формат магістерських концертних програм сприяє розширенню горизонтів факультету мистецтв!

Більше фото можна переглянути в альбомі

Інформаційна група факультету мистецтв

Фото Надії Ротман

Керівник магістерської концертної програми Анатолій Ороновський