Стажування у європейських університетах

16.08. – 23.08. 2018 року

Україна-Словаччина-Угорщина-Італія-Австрія

ІННОВАЦІЇ У ВИЩІЙ ОСВІТІ: СВІТОВІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА РЕГІОНАЛЬНИЙ ДОСВІД

Мета стажуваннякомплексна оцінка впровадження та використання інноваційного навчання у вищій школі, актуальних питань освіти та науки, відповідних нормативно-правових документів,  трансляція вітчизняного та зарубіжного досвіду, у цілому – підвищення професійної кваліфікації науково-педагогічних співробітників вищих навчальних закладів України. В програмі стажування передбачено науково-практичні та навчально-методичні семінари, презентації, лекції, майстер-класи.

Програма стажування

За результатами стажування учасники отримають сертифікат (150 годин), що становитиме 58 годин аудиторної роботи в зарубіжних університетах, 40 годин – самостійної роботи (підготовка до публікації методичних матеріалів або статті в науковому журналі «SCIENTIFIC LETTERS OF ACADEMIC SOCIETY OF MICHAL BALUDANSKY»), 52 годин – дистанційної роботи.

Область вкладених файлів