ТНПУ ім. В. Гнатюка - учасник Освітнього конгресу «Школа майбутнього – шанси та перспективи»

В рамках Українсько-німецького року мов Goethe-Institut в Україні спільно з МОН України організовують Освітній конгрес «Школа майбутнього – шанси та перспективи». ТНПУ ім. В. Гнатюка є регіональним представником Goethe-Institut в Україні.

Освітній конгрес ознаменує наукове та, водночас, святкове завершення Українсько-німецького року мов 2017/2018.

АСПЕКТИ
Спільно з експертами з Німеччини, Швейцарії та України в рамках Конгресу підніматимуться та критично обговорюватимуться основні аспекти реформи шкільної освіти:
  • спрямованість на компетенції та нові освітні стандарти
  • цифрове навчання у шкільній освіті
  • навчання та підвищення кваліфікації вчителів
  • виклики в професійній освіті

Під час Освітнього конгресу учасники отримають відповіді на наступні змістовні запитання:
  • Навіщо нам потрібна спрямованість на компетенції в освіті?
  • Які виклики та шанси тягне за собою цифрове навчання у школах?
  • Які є можливості та межі у шкільній освіті?
  • Як можна реформувати професійну освіту та яку роль відіграють у цьому іноземні мови?

Участь у конгресі візьме ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка професор Буяк Б. Б. і завідувач кафедри німецької філології та методики викладання німецької мови доцент Яцюк І. Я., який з 2014 р. є членом команди мультиплікаторів Goethe-Institut в Україні.

Ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка професор Буяк Б. Б. на Освітньому конгресі «Школа майбутнього – шанси та перспективи»