Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай» відкриває нові перспективи для української освіти

14-15 червня 2018 року в Національному авіаційному університеті відбудеться Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай».

З китайської сторони у форумі беруть участь представники  Міністерства вищої освіти Китаю, а також 12 університетів, а саме: Бейханського університету (Пекінського університету авіації і космонавтики), Сіанського університету Цзяотун, Ланчжоуського університету, Чунцинського університету науки і техніки, Чунцинського муніципального освітнього комітету, Південно-західного університету політичних наук та права, Університету Чунцин Цзяотун, Січуанського університету міжнародних досліджень, Чунцинського технологічного та бізнес-університету, Інституту інформаційних і комунікаційних технологій Чунцинського університету, а окрім того Посол КНР в Україні пан Ду Вей.

З української сторони у міжнародному форумі взяли участь представники 48 провідних закладів вищої освіти України, зокрема і ТНПУ ім. В. Гнатюка. Ректор університету професор Буяк Б. Б. взяв активну участь в обговоренні перспектив українсько-китайського співробітництва в культурно-освітній сфері. У ТНПУ ім. В. Гнатюка реалізується стратегія інтернаціоналізації, основною метою якої є розвиток міжнародної співпраці у сфері освіти і науки. Тому участь нашого ЗВО в цьому заході є важливим досягненням не лише колективу ТНПУ ім. В. Гнатюка, але й Тернопільщини в цілому.

В рамках заходу відбудуться презентації українських і китайських університетів та коледжів. Крім того, за результатами роботи форуму представники освітніх закладів України та Китаю підпишуть угоди про співпрацю в освітній галузі.

Ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка на Міжнародному культурно-освітньому форумі «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай»

Учасники Міжнародного культурно-освітнього форуму «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай»