Доцент кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ ім. В. Гнатюка О. В. Іванців була запрошеним лектором тренінгової школи в Скоп’є (ФОТО)

Доцент кафедри теорії і практики перекладу

ТНПУ ім. В. Гнатюка

О.В.Іванців була запрошеним лектором

тренінгової школи в Скоп’є

16–18 травня 2018 р. у м. Скоп’є (Македонія) відбулася тренінгова школа з якісних та змішаних методів досліджень у галузі письмової комунікації, яку було проведено у рамках проекту “Зміцнення можливостей європейців завдяки створенню європейської мережі з проблем грамотності” (COST Action IS1401 “Strengthening Europeans’ capabilities by establishing the European literacy network”, 2014 – 2018), що підтримується Європейською програмою з розвитку наукових досліджень і технологій “Горизонт 2020”.

Перший день тренінгової школи

Тренінг був організований філологічним факультетом імені Блаже Конеського Університету св. Кирила і Мефодія. Конкурсний відбір для участі у тренінгу пройшли 19 молодих дослідників — представники Великої Британії, Болгарії, Естонії, Іспанії, Македонії, Мальти, Португалії, Сербії, України та Хорватії.

Тренери і учасники тренінгової школи біля Університету святих Кирила і Мефодія

Учасницею від України і водночас запрошеним лектором школи була кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ ім. В. Гнатюка Іванців Орислава Володимирівна, яка провела лекцію, присвячену методології дослідження іміджевого дискурсу в межах когнітивно-дискурсивної наукової парадигми.

Доцент кафедри теорії і практики перекладу Іванців О. В. на філологічному факультеті імені Блаже Конеського.

Кафедра теорії і практики перекладу