В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели інтелектуальний квест "Shakespearean Authorship: To Be or Not to Be" (ФОТО)

Дні Шекспіра в Україні

В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели

інтелектуальний квест

"Shakespearean Authorship: To Be or Not to Be"

За хорошою традицією семінар, присвячений творчості В. Шекспіра з курсу «Література Англії», вийшов за межі навчальних аудиторій та заполонив територію студмістечка. Цьогоріч спільно організована Шекспірівським центром, кафедрою англійської філології та методики навчання англійської мови й кафедрою теорії і методики української та світової літератури подія проходила у формі інтелектуального квесту в комплексі заходів приурочених до відзначення днів Шекспіра в Україні.

Учасники квесту відгадують наступну точкуУчасники шести команд рухались за визначеним маршрутом, виконуючи низку завдань. Для того, щоб потрапити на відповідну позицію студентам доводилось розпізнати її у поданих їм загадках. На кожній стації на учасників команд чекали випробування, базовані на вивченому матеріалі про життя та творчість В. Шекспіра, а саме: показати за допомогою пантоміми твір так, щоб члени команди його назвали; відгадати ключові терміни, читаючи за жестами та мімікою; у відведений на виконання завдання час відповісти на якомога більшу кількість запитань з теми семінару; придумати сонет до визначених слів; якнайшвидше перекласти сонет В. Шекспіра на українську мову; відгадати персонажа книги шляхом запитань до своєї команди, відповіддю на які може бути лише «так» або «ні».

Учасники квесту
відгадують наступну точку

Гідно пройшовши випробування, усі учасники дійства зібрались біля пам’ятника В.Гнатюку, де на них чекали фінальні завдання — взяти участь у батлі "Who is William Shakespeare?" та скласти пазл з отриманих на точках частин. Студенти третього курсу жваво відповідали на запитання ведучих, демонструючи хороші знання щодо авторства творів В. Шекспіра. Відповіді на головне питання квесту шукали й інші представники команд, злагоджено працюючи над складанням картини. Відтак, зусиллями усіх учасників літературного дійства вдалось розгадати таємницю Вільяма Шекспіра – незважаючи на безліч претендентів зайняти місце всесвітньо відомого Барда, більшість фактів та документів засвідчують, що саме перу останнього ми завдячуємо шедеврами, якими читачі захоплюються вже не одне століття.

Креативність та відповідальність четвертокурсників при підготовці заходу та злагодженість роботи у процесі його проведення стали запорукою успішного втілення події у життя. Почесне перше місце виборола одна з команд групи ФА-32 "Queens", друге місце отримали учасники групи ФА-33 "Mistress' Eyes", відзнаку третього місця присуджено ще одній з команд групи ФА-32 "Pink-eyed monsters". Усі призери були особисто нагороджені грамотами Шекспірівського центру, які вручила доктор філологічних наук, професор Лановик М. Б.

Завершуючи навчальний рік, бажаємо всім студентам факультету іноземних мов хорошого відпочинку та творчих ідей для нових заходів у співпраці з Міжнародним Шекспірівським центром.

Доценти кафедри англійської філології
та методики навчання англійської мови
Довбуш О. І., Олійник І. Д.

Випробування на відгадування героїв з творів В. Шекспіра

Студенти виконують завдання Жива Картина
Студенти виконують завдання "Жива картина"

Фінальний батл