ТНПУ ім.В.Гнатюка розширює коло зарубіжних партнерів: підписано договір про співробітництво з Опольським політехнічним університетом (ФОТО)

ТНПУ ім.В.Гнатюка розширює коло
зарубіжних партнерів:
підписано договір про співробітництво
з Опольським політехнічним університетом

Ще один зарубіжний виш став партнером ТНПУ ім.В.Гнатюка у наукових дослідженнях та навчальній роботі.

конференція20-21 червня 2018 р. в Центрі науки та бізнесу польського міста Ополе проходить міжнародна наукова конференція, присвячена питанням регіонального розвитку. В роботі конференції бере участь ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка д.ф.н.проф.Буяк Б.Б. Провідні науковці вивчають різноманітні концепції, підходи та чинники регіонального розвитку та їх ефективність, обмінюються досвідом, напрацьовують спільні шляхи покращання європейського співробітництва.

Сьогодні ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка д.ф.н.проф.Буяк Б.Б. підписав угоду про наукове співробітництво з Опольським політехнічним університетом - найбільшим технічним вишем в опольському регіоні. Опольська політехніка має 45-річні традиції академічної освіти на європейському рівні. Університет готує фахівців з різних напрямків - технологічного, економічного, гуманітарного та медичного. На шести факультетах навчаються близько 10 000 студентів, з них близько 400 іноземних.

Укладена угода передбачає насамперед тісне наукове співробітництво: студентські, магістрантські, аспрантські та викладацькі обміни, стажування, кадрову підготовку,  навчально-наукову роботу, проведення наукових досліджень, конференцій, симпозиумів, публікації спільно проведених наукових доробків тощо.

Опольський політехнічний університет продовжить добрі традиції вишів Республіки Польща у співпраці з ТНПУ ім.В.Гнатюка, адже на сьогоднішній день наш університет має добре налагоджені зв'язки з вищими навчальними закладами багатьох польських міст - Варшави, Бельська-Бялої, Н.Сонча,  Ельблонга, Ченстохови, Кельце, Катовице, Ольштина, Бидгоща, Сосновця, Слупська тощо, а також з вишами інших країн  - Франції, Австрії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Болгарії, США, Канади, Грузії, Литви.

договір підписано!
Договір підписано!

договір Ополе
В роботі конференції бере участь ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка д.ф.н. проф.Буяк Б.Б.