Участь науковців ТНПУ ім. В. Гнатюка у підготовці науково-педагогічних кадрів при НАПН України (ФОТО)

Участь науковців ТНПУ ім. В. Гнатюка

у підготовці науково-педагогічних кадрів

при НАПН України

В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 за участі професора кафедри комп’ютерних технологій ТНПУ ім. В. Гнатюка д.пед.н. Цідила І.М. до захисту було представлено два дисертаційних дослідження молодих вчених:

- Коваленко В. В. на тему «Використання web-орієнтованих і мультимедійних технологій у формуванні соціальної компетентності молодших школярів» ,

- Сухіх А. С. на тему «Здоров’язбережувальне використання програмно-апаратних засобів учнями основної школи».

За результатами доповідей здобувачів та обговорення матеріалів дисертаційних досліджень вченою радою прийнято рішення про присудження наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

Вітаємо!!!

Робоча обстановка