Навчальний візит   доцента кафедри теорії і практики перекладу   О.В.Іванців до Яського університету ім.А.Й.Кузи (ФОТО)

Навчальний візит

доцента кафедри теорії і практики перекладу

О.В.Іванців до Яського університету ім.А.Й.Кузи

25-31 травня 2018 р. в рамках програми академічних обмінів ERASMUS + Staff Mobility for Teaching відбувся навчальний візит кандидата філологічних наук, доцента кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ ім.В. натюка Іванців Орислави Володимирівни до Яського університету ім. А. Й. Кузи (Румунія).

Біля головного корпусу Яського університету ім. А. Й. Кузи

Програма обміну викладачів ERASMUS+ передбачала читання курсу лекцій з лінгвістичних основ корпоративного іміджмейкінгу для студентів філологічного факультету. У рамках візиту О. В. Іванців також провела презентацію ТНПУ ім. В. Гнатюка і факультету іноземних мов для представників професорсько-викладацького колективу та студентів факультету. Крім того, було взято участь в роботі Міжнародної наукової конференції “Книги, які зробили нас людьми”, організованої філологічним та філософським факультетами.

Знайомство з викладачами і студентами кафедри славістики

Зустріч з викладачами кафедри іноземних мов і літератур

Участь в роботі Міжнародної наукової конференції.
Участь в роботі Міжнародної наукової конференції

Численні зустрічі з викладачами і науковими співробітниками кафедри іноземних мов і літератур та кафедри славістики дозволили ознайомитися з організацією навчального процесу, особливостями наукової роботи, методикою викладання дисциплін в Яському університеті ім.А.Й.Кузи та закласти базу для розширення взаємовигідного співробітництва в науковій сфері та сфері підготовки висококваліфікованих фахівців.

Кафедра теорії і практики перекладу