Осіння школа в Німеччині «Критичне подання історії – посилення демократії»

Осіння школа в Німеччині

«Критичне подання історії – посилення демократії»

В рамках проекту «Критичне подання історії – посилення демократії» Молдовський Інститут у м. Лейпциг (MIL) організовує цього року осінню школу в Німеччині, яка фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини в рамках програми Розширення співпраці з громадянським суспільством в країнах Східного партнерства та Росії.

Коли?
24-30 листопада 2018 року.

Де?
Німеччина, м. Лейпциг.

Хто може брати участь?

Автори шкільних підручників, вчителі і викладачів ВНЗ, які цікавляться проблематикою висвітлення єврейської спадщини, голокосту, депортацій і радянського минулого в шкільних підручниках і навчальних матеріалах.

Фінансування:
покриваються витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням (сніданок, обід, три вечері), доповідями, програмами тренінгу, а також культурна та екскурсійна програми. Витрати на проїзд відшкодовуються в обсязі реальних витрат після прибуття до Лейпцига. Учасникам з України відшкодовуються витрати обсягом до 250 Євро.

Дедлайн:

22 липня 2018 року.

Дізнатися детальніше:
https://www.moldova-institut.org/ або див. інфо у додатку.

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (095) 565-38-98 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua