Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка зняли фільм про свій факультет (ВІДЕО)

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

зняли фільм про свій факультет

В Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка не лише навчання проходить цікаво і креативно,  тут навіть дипломні роботи дуже оригінальні, викликають захоплення як у викладачів, так і в тернополян та мешканців області.

Поціновувачі музики і вокалу знають, що студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка дають магістерські концерти, глядачі із задоволенням відвідують студентські дипломні вистави. Нещодавно всі ЗМІ писали про те, що Дипломна робота студентів тернопільського педагогічного університету стала окрасою міста: на території студмістечка постала унікальна романтична скульптурна композиція - Лукаш і Мавка, створена випускниками.

А диломною роботою студентів (тепер вже бакалаврів) факультету філології і журналістики спеціальності "Журналістика" Галини Вацлавської  та Олександра Мудрієвського став короткометражний фільм, що презентує рідний факультет.