Студенти факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка здобули медалі на Чемпіонаті України з легкої атлетики. Вітаємо! (ФОТО)

Студенти факультету фізичного виховання
ТНПУ ім.В.Гнатюка  здобули медалі

на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Вітаємо!

7-8 липня в м.Бахмуті (Донецька область), відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Збірну області представляли п’ять студентів факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка: Більчак О. та Карюк І. (група ФВ-32), Шилівський О. (група ФВ-21), Хома О. та Стефанишина Х. (група ФВ-42).

Троє з них повернулись додому з медалями. Срібним призером стала Стефанишина Христина, яка здолала планку на висоті 175 см, (тренер Є.Кармелюк).

Стефанишина Христина
Стефанишина Христина - срібний призер!

Бронзовими призерами стали: Більчак Оксана (тренери Стефанишина О. та Небельський В.) в бігу на 800 м з часом 2.08,57 с, та Карюк Іван (тренери Чуба І.В., Васірук М.С.) в штовханні ядра з результатом 16.93 м.

Більчак Оксана
Більчак Оксана здобула бронзу

Карюк Іван
Карюк Івантеж додав бронзову медаль до своїх чисельних нагород

Шилівський Олександр (тренер Панасюк І.) з результатом 16.31м посів п’яте місце у штовханні ядра та Хома Олександр (тренер Кармелюк Є.), стрибнувши в висоту на 195 см став сьомим.

Вітаємо спортсменів та тренерів! Наснаги вам, витривалості, успіхів і багато нових перемог!

Доц. ТМОПС
Єднак В.Д.