Літня школа 2018 у Вищій Лінгвістичній Школі м. Ченстохова для студентів та викладачів (ФОТО)

Літня школа 2018
у Вищій Лінгвістичній Школі м. Ченстохова
для студентів та викладачів

Вкотре студенти та викладачі під керівництвом ректора Буяка Б.Б. відвідали  Вищу Лінгвістичну Школу м. Ченстохова, де відбувалася Літня школа 2018. Студенти мали різноманітні заняття для складання академрізниці відповідно до обраної спеціальності. А також двоє магістрантів та троє бакалаврів будуть захищати дипломні роботи, щоб отримати дипломи з спеціальності англійська та німецька філологія Вищої Лінгвістичної Школи м.Ченстохова.

Крім того викладачі Євгеньєва М. В., Ящик О. Б., Сорока О. В. завершили трьохмісячне стажування з метою підвищення кваліфікації згідно науково-педагогічногу фаху. Програма стажування включала компоненти дистанційної освіти в режимі on-line і безпосередні заняття з науковцями та освітянами Польщі. Викладачі нашого вишу ознайомились із сучасними європейськими освітніми інтернет-інструментами на платформі e-learning, вивчали організаційні аспекти реалізації міжнародних програм, сучасний освітній менеджмент, найновіші освітні технології тощо. Всі учасники Програми стажування отримали міжнародні сертифікати про підвищення професійної кваліфікації.

Варто зазначити, що наші викладачі також мають можливість у Вищій Лінгвістичній Школі м. Ченстохова проходити мовний курс та тестування з отриманням сертифіката із зазначенням рівня володіння англійською, німецькою, польською мовами. І звичайно успішно склали і отримали сертифікати рівня В2 з польської мови - Морська Н. Л. та Заставецька Л. Б., з англійської мови –  Довгань О. З.

Заставецька Л.Б., Морська Н. Л., Буяк Б. Б., Довгань О.З. після тестування

Учасники програми стажування