ТНПУ ім. В. Гнатюка представляє Україну на міжнародному форумі у Китаї

ТНПУ ім. В. Гнатюка представляє Україну

на міжнародному форумі в Китаї

За сприяння Міністерства освіти і науки України Тернопільський національний педагогічний університет отримав запрошення для участі у міжнародному «Cемінарі для ректорів університетів-2018» щодо налагодження співпраці з університетами Китаю, міжнародних наукових та академічних обмінів, презентації особливостей системи освіти України та її порівняння з системою освіти Китаю та інших держав-учасників семінару.

На Міжнародному форумі, який проходить з 4 липня по 24 липня 2018 року у м.Шеньян провінції Ляонін КНР за сприяння Міністерства комерції КНР, Україну представляють лише три виші, один з яких ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Шеньянський педагогічний Університет

Впродовж форуму у форматі співбесід, круглих столів, диспутів і семінарів учасники діляться досвідом і проблемами розвитку свого університету, обговорюється вплив глобалізації на розвиток сучасної освіти, існуючі проблеми і шляхи їх корекції.

Оскільки ректор професор Богдан Буяк не зміг залишити університет під час вступної кампанії, представляти університет випала честь начальнику відділу у справах молоді доценту Володимиру Брославському.

Доцент Володимир Брославський