Ще п'ять студенток ТНПУ ім.В.Гнатюка захистили дипломні роботи у Польщі (ФОТО)

Вітаємо із успішним захистом дипломів!

Ще п'ять студенток ТНПУ ім.В.Гнатюка
захистили дипломні роботи у Польщі

Таким чином, завершивши курс навчання в ТНПУ ім.В.Гнатюка та отримавши українські дипломи, наші студенти отримають також і польські дипломи про освіту. В даному випадку, дипломи Вищої лінгвістичної школи у м.Ченстохово.

Таку можливість студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка мають завдяки Програмі Подвійного диплому, що діє в університеті. У Вищій лінгвістичній школі (ВЛШ) можна навчатись за наступними спеціальностями:

- бізнес-англійська мова – основи економіки і менеджменту (бакалаврат, магістратура),

- бізнес-німецька мова – основи економіки і менеджменту (бакалаврат, магістратура),

- початкова освіта та дошкільне виховання (магістратура),

- соціальна педагогіка і управління безпекою (магістратура).

Для спеціальностей, що не представлені у ВЛШ, також співпрацюємо з іншими навчальними закладами Польщі.