Студенти спеціальності «Інформатика» ТНПУ ім. В. Гнатюка створюють серію 3D-моделей замків Тернопільщини (ФОТО)

Студенти спеціальності «Інформатика»

ТНПУ ім. В. Гнатюка

створюють серію 3D-моделей

замків Тернопільщини

Не пропустіть шанс стати успішними в ІТ-професіях і можливість брати участь в цікавих ІТ-проектах!

Викладачі кафедри інформатики та методики її навчання разом зі студентами спеціальності «Інформатика» ТНПУ ім.В.Гнатюка реалізовують масштабний проект «Друге життя замків Тернопільщини», який виконується на базі STEM-центру спільно із Тернопільською обласною державною адміністрацією та національним заповідником «Замки Тернопілля».

Переглянути фото можна в
альбомі.

Унікальність проекту полягає у цифровій реконструкції старовинних замків і фортець згуртованою командою ІТ-фахівців з метою максимально реалістичного їх моделювання.

Долучайтеся до нашої успішної команди. Чекаємо абітурієнтів на спеціальність «Інформатика» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка!