Яскраві особистості з ТНПУ ім.В.Гнатюка знову поповнюють "Алею зірок"

Яскраві особистості з ТНПУ ім.В.Гнатюка

знову поповнюють "Алею зірок"

Традиційно в Тернополі під час комплексу серпневих святкувань ( День Державного Прапора, День Незалежності України, День міста Тернополя) в програмі урочистих, спортивних та розважальних заходів передбачається поповнення міської "Алеї зарок", що на вул.Сагайдачного.

Хім'як В'ячеслав Антонович

Приємно, що цьогоріч одна з зірок на відомій алеї буде закладена на честь нашого колишнього випускника. а нині професора, викладача факультету мистецтв, завідувача кафедри театрального мистецтва, народного артиста України, Хім’яка В'ячеслава Антоновича.

В.А.Хім'як є автором більше трьох десятків публікацій з проблематики театрального мистецтва та театральної педагогіки. Вимогливий викладач, він виховує власним прикладом, щедрий на мудру пораду і душевне тепло, має відмінне почуття гумору. Його дуже люблять студенти, поважають колеги, обожнює театральна публіка.

У доробку талановитого актора - понад 100 ролей у театрі та кіно.  В кожній ролі він майстерно передає тонкощі портрету свого героя, вишукано підводить глядача до розуміння одвічних цінностей, якими є Любов, Людина, Батьківщина,  Талант...

Колектив ТНПУ ім.В.Гнатюка сердечно поздоровляє В'ячеслава Антоновича з почесною відзнакою!

До речі, іншу зірку на алеї цьогоріч присвятять  українському архівісту, громадсько-культурному діячу Богдану Хаварівському, який також є випускником нашого університету.

А ще раніше неординарної відзнаки удостоїлася  випускниця факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка, славетна чемпіонка Олена Підгрушна.