Про програму Canada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Міжнародна ініціатива для студентів з 10 країн
                      для дослідницького стажування
                      в кращих університетах Канади

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає:

• роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);

• переліт Україна-Канада та Канада-Україна;

• трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;

• стипендію на житло, харчування та проживання;

• медичне страхування;

• зарахування на період стажування до канадського університету;

• підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;

• можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;

• сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Усі сторони, що беруть участь у програмі Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, повинні дотримуватися вимог канадського університету, що стосуються етики дослідницької та наукової діяльності, згідно з політикою Mitacs щодо порядності досліджень. Будь-які питання чи суперечки навколо наукових досліджень чи порушення академічної порядності будуть вирішуватися згідно правил університету, що приймає студента на стажування.

Результати програми у 2017-2018 рр.

Публікації у ЗМІ

Стаття на порталі “New Pathway” “Mitacs Globalink Research Internship Program Welcomes Ukraine”. Переглянути матеріал можна за посиланням.

Стаття на ZN.UA “В Україні є талановиті молоді люди, просто багато їх не вірять у себе…”. Переглянути матеріал можна за посиланням.

Стаття онлайн виданні  Studway.com.ua “Українські студенти зможуть стажуватися в університетах Канади під час літніх канікул”. Переглянути матеріал можна за посиланням.

canada-