В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбудеться засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації

В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбудеться засідання

колегії управління освіти і науки

облдержадміністрації

27 серпня 2018 року о 10.00 на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (м.Тернопіль, вул.М.Кривоноса, 2) відбудеться засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації «Про підсумки діяльності галузі освіти області у 2017/2018 навчальному році та перспективи її розвитку, завдання щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2018/2019 навчальному році».

У засіданні братимуть участь:

-  голова обласної державної адміністрації Степан Барна  (до слова, випускник ТНПУ ім.В.Гнатюка);

- голова обласної ради Віктор Овчарук;

- профільні заступники голів Юрій Юрик та Любомир Крупа (випускники ТНПУ ім.В.Гнатюка);

- начальники (завідувачі) відділів освіти райдержадміністрацій, управління освіти і науки Тернопільської, управління освіти Чортківської, Кременецької, Бережанської міських рад, об’єднаних територіальних громад;

- керівники місцевих методичних установ;

- керівники закладів вищої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти, інституційного догляду та виховання дітей;

- члени президії ради обласної організації профспілки працівників освіти і науки України;

- голови районних (міських) організацій профспілки працівників освіти і науки.

Управління освіти і науки Тернопільської ОДА висловлює окрему подяку за сприяння, підтримку та допомогу в проведенні заходу ректору Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктору філософських наук, професору Буяку Богдану Богдановичу.