До Дня незалежності України професора ТНПУ ім.В.Гнатюка нагороджено орденом

До Дня незалежності України

професора ТНПУ ім.В.Гнатюка

нагороджено орденом

З нагоди найголовнішого свята нашої Батьківщини П.О.Порошенко підписав Указ Президента України №241/2018 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України".

орден

Відповідно до Указу, кращі громадяни нашої держави отримають нагороди за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

З радістю повідомляємо, що в числі нагороджених - завідувач кафедри нової і новітньої історії та методики викладання історії (історичний факультет)  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка професор Микола Миронович Алексієвець!

Миколу Мироновича нагороджено орденом “За заслуги” ІІ ступеня.

Микола Миронович Алексієвець - знаний науковець, невтомний дослідник, педагог і наставник, автор сотень наукових праць, створив свою наукову школу.

Щиро вітаємо Миколу Мироновича з державною нагородою!
Бажаємо міцного здоров'я, щастя, натхнення та нових вагомих досягнень!