Відкриття Міжнародної літньої школи  «Українські студії» в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Відкриття Міжнародної літньої школи
 «Українські студії» в ТНПУ ім.В.Гнатюка

У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка  26 серпня 2018 року розпочала роботу Міжнародна літня школа «Українські студії».  Вивчати українську мову, історію та культуру завітали дослідники з Норвегії і Данії.

Під час відкриття школи начальник відділу міжнародних зв’язків Романа Мисула, директор школи професор Любов Струганець, менеджер школи Юлія Костюк, професор Зоряна Лановик, викладач Юрій Струганець, студенти-волонтери ознайомили гостей із досягненнями університету, представили його структурні підрозділи, розглянули програму навчання.

Відкриття Міжнародної літньої школи

Ознайомлення з університетом

Протягом двох тижнів заплановано
ознайомити іноземних слухачів школи із нашими традиціями, звичаями. А також вони побачать майстер-класи з традиційних українських ремесел. Передбачаються й екскурсійні тури до Карпат, Львова, замки, фортеці тощо. Тож бажаємо усім слухачам «Українських студії»  успішного навчання та пізнання нашого краю.