Урочиста посвята першокурсників в студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО) (ВІДЕО)

Урочиста посвята першокурсників

в студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

У неділю зранку гучні фанфари проголосили початок Урочистої посвяти першокурсників в студенти. В супроводі мажореток студенти святковою ходою пройшли студмістечком вишикувалися перед головним корпусом і спрямували погляди на клейноди Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Хор факультету мистецтв виконав Державний гімн України. Гучними оплесками присутні вітали першокурсників. Символічно, що у 2018 році свою долю університету довірили більше 2018 вступників.

Мажоретки

Бути студентом ТНПУ ім.В.Гнатюка - престижно, відповідально та почесно. Студентська спільнота нашого університету завжди відрізнялася високими науковими, навчальними, мистецькими, спортивними досягненнями, благодійними та  природозахисними ініціативами, широкими суспільними інтересами, активною життєвою позицією,  відмінними особистими якостями.

студенти ТНПУ

Нещодавно, відзначаючи День університету, студенти провели унікальний флешмоб «Україна єдина!» і встановили відразу два рекорди! Університет працює на засадах академічної доброчесності. Навчальний процес і дозвілля планується за принципом студентоцентризму, тож не дивно, що студенти люблять свій університет, і навіть присвячують йому вірші, пісні, художні твори.

Сьогодні можливість спокійно жити та навчатись відстоюють із зброєю в руках  кращі сини України. Присутні висловили щиру подяку воїнам АТО та ООС, всім борцям за свободу і незалежність українського народу, хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв.

шана героям

Ведучі розповіли також про про досягнення університету та актуальні завдання, що стоять перед українською освітою, та реалізацію ідей Нової української школи.   Під звуки маршу на Урочисту посвяту внесено факультетські хоругви, і зачитали головні здобутки і особливості кожного факультету.

ведучі

На університетському святі були присутні почесні гості:

Арнольд Пабіан проректор Політехнічного університету м.Ченстохова (Республіка Польща), з яким ТНПУ ім.В.Гнатюка тісно співпрацює.

Степан Барна – голова Тернопільської обласної державної адміністрації, випускник ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Ольга Хома - начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, випускниця ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Леонід Бицюразаступник міського голови Тернополя, діючий магістрант ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

гості посвяти

С.С.Барна

Л.Бицюра

З вітальним святом до громади університету виступив ректор університету професор Богдан Богданович Буяк, його промову студенти переривали оплесками.

Б.Б.Буяк

першокурсники

Під час урочин лунало багато схвальних і вдячних слів на адресу університету та вітань першокурсникам. На них покладає великі надії наша держава, адже дві третини першокласників, які вчора завітали до школи, матимуть професії, назв яких ми не знаємо!

Богиня Паллада під час театралізованої частини дійства внесла  вогонь Знань,  Добра і Мудрості та закликала першокурсників до Присяги. Новоспечені студенти заприсяглися своїм ім’ям і совістю сумлінно опановувати здобутки світової культури, невтомно долати шляхи до істини, а пізнавши її ніколи не зрадити їй, пообіцяли  бути  гідними  славних традицій  Тернопільського національного педагогічного університету, берегти і множити чесноти студентського братства, пронести через усе життя святу любов до рідної землі, духу українського лицарства, шляхетності, ідеали демократії та гуманізму, вірно служити своєму народові, нести йому слово правди і добра, віддати на його благо свої здібності та добуті знання.

На честь колективу ТНПУ ім.В.Гнатюка хор викрнав студентський гімн "Гаудеамус".

хор

До пам'ятника Володимира Гнатюка поклали квіти.

покладання квітів

Потім студентів запросили до лекційних аудиторій для ближчого знайомства з деканами та викладачами факультетів.

знайомство

А по завершенні на території студмістечка розпочалися чисельні фотосесії студентів з батьками, викладачами, друзями та однокурсниками.

друзі

Навчальний рік в ТНПУ ім.В.Гнатюка розпочався святково і  радісно. А вже завтра і студентів, і викладачів об'єднає навчальний процес - складний, але не менш цікавий і захоплюючий, ніж легендарне студентське дозвілля.

Тож побажаємо усім наснаги, наполегливості та нових успіхів!  А запорукою успіхів хай стануть чесність, взаємоповага і взаємодопомога, міцна студентська дружба! Хай щастить!

успіхів вам!

Більше фото дивіться в альбомі

Методист відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка
Юрчак Людмила Ростиславівна