ХХ Міжнародна конференція «Постправда в інформаційному суспільстві» (м. Кельце, Польща) (ФОТО)

ХХ Міжнародна конференція

«Постправда в інформаційному суспільстві»

(м. Кельце, Польща)

Другого вересня закінчилась тижнева міжнародна інтеграційна зустріч «Школа відкритого розуму», яка проходила цього разу у Кельце і стала двадцятою. У ній брали участь студенти і аспіранти з чотирьох країн Європи. Студентам нашого університету Анастасії Вараніцькій, Олегові Майці, Назарію Мельничуку, Юлії Генсерук та Наталії Федик також пощастило стати учасниками цього проекту.

«Школа відкритого розуму» - це унікальна можливість не лише отримати досвід наукової роботи, подискутувати  з досвідченими професорами з найрізноманітніших тем, збагатитися новими знаннями, а й відпочити душею. Попри напружену розумову працю, яка займала більшу частину дня, координатори проекту підготували і пізнавально-розважальну програму. Так, учасники конференції відвідали університет імені Яна Кохановського в Кельцах, де змогли оцінити рівень технічного оснащення одного з європейських вищих навчальних закладів; побували у гміні Гурно, де мали можливість милуватися парком мініатюр та ознайомитись з основами місцевого самоврядування; завітали до бібліотеки у Бодзентині, а також зіграли дружній футбольний матч. Окрім цього, під час вечірніх посиденьок біля вогнища проводились вечори української, польської та російської культури, завдяки яким учасники дізнались більше про національні особливості цих народів.

Сподобався мені один із основних принципів школи: говорити своєю мовою і прагнути зрозуміти мову іншого. «Школа» - це одна велика дружня сім’я, де кожен не боїться задавати питання, формулювати та висловлювати власну думку, вчиться розуміти один одного, хоч і говорячи різними мовами. Саме тому хочеться повертатися туди знову і знову.

Особливу подяку заслуговують координатори та організатори проекту: професори Олег Лещак, Оксана Лабащук та Рішард Стефанский, завдяки яким «Школа відкритого розуму» не лише формує нас як інтелектуалів та науковців, а й сповнена теплої родинної атмосфери.

Студентка ІІІ курсу філологічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка
Анастасія Вараніцька

Доповіді студентів ТНПУ.
Доповіді студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка