Викладачів Тернопільського національного   педагогічного університету імені Володимира Гнатюка   запросили на «Школу універсального дизайну»

Викладачів Тернопільського національного

педагогічного університету
імені Володимира Гнатюка

запросили на «Школу універсального дизайну»

Нещодавно в Києві відбулося інтенсивне 2-денне навчання у "Школі універсального дизайну для викладачів ВНЗ", яку відвідали викладач кафедри журналістики – Синоруб Галина Петрівна та керівник інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ – Удич Зоряна Ігорівна.

Партнери проекту

Ця школа реалізовується в рамках Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН у співпраці із Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Міжнародною організацією праці (МОП) за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю. На захід відібрано представників з різних галузей: соціальних комунікацій,
педагогіки, архітектури, дизайну, медицини, соціальної роботи, психології, менеджменту, інформаційних технологій тощо.

Ознайомлення з принципами універсального дизайну, дискусійні обговорення, окреслення порад і рекомендацій сприяли розумінню побудови суспільства рівних можливостей, доступного та максимально зручного в користуванні для масової аудиторії.

За результатами навчання викладачі підготують авторські курси щодо застосування універсального дизайну в своїй професійній сфері, які надалі зможуть інтегрувати в начальну програму університету.

Галина Синоруб

Зоряна Удич